REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Innowacyjna polska firma rozbuduje fabrykę w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Innowacyjna polska firma rozbuduje fabrykę w woj. śląskim
Kolejna polska firma inwestuje w ramach Polskiej Strefy Inwestycji w województwie śląskim. Elhand Transformatory Sp. z o.o. planuje rozbudowę zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Lublińcu.
Polska firma TMA zainwestuje w woj. podlaskim, dzięki wsparciu Suwalskiej SSEartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma TMA zainwestuje w woj. podlaskim, dzięki wsparciu Suwalskiej SSE
Kolejna polska firma zainwestuje w woj. podlaskim, przy wsparciu udzielonemu przez Suwalską Specjalną Strefę Ekonomiczną (SSSE S.A.), w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem jest to spółka TMA – producent urządzeń do dezynfekcji promieniami UV.
Polska spółka RENOPLAST rozbuduje fabrykę w Żywcuartykuł
Pokaż artykuł
Polska spółka RENOPLAST rozbuduje fabrykę w Żywcu
Polska spółka RENOPLAST otrzymała swoją pierwszą decyzję o wsparciu od Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE S.A.). To kolejna inwestycja wzmacniająca potencjał przemysłowy regionu, realizowana w ramach programu Polska Strefa Inwestycji.
Na Górnym Śląsku pojawią się nowe, hiszpańskie autobusy elektryczneartykuł
Pokaż artykuł
Na Górnym Śląsku pojawią się nowe, hiszpańskie autobusy elektryczne
Autobusy marki Irizar zostały zaprojektowane z myślą o komforcie podróżnych. W pojazdach znajdują się duże przeszklenia, które zapewniają lepszą widoczność i doświetlenie wnętrza. Na wyposażeniu są także m.in. klimatyzacja, Wi-Fi oraz porty USB do ładowania urządzeń mobilnych.
Podkarpackie: Zakończono modernizację hydrozespołów w Elektrowni Wodnej Solinaartykuł
Pokaż artykuł
Podkarpackie: Zakończono modernizację hydrozespołów w Elektrowni Wodnej Solina
Strategiczna inwestycja PGE Energia Odnawialna w południowo-wschodniej części Polki. Spółka zrealizowała w Elektrowni Szczytowo-Pompowej Solina (ESP Solina), w województwie podkarpackim, kompleksowy remont kapitalny dwóch z czterech hydrozespołów odwracalnych.
7R inwestuje w Gliwicach. Powstanie wiele nowych miejsc pracyartykuł
Pokaż artykuł
7R inwestuje w Gliwicach. Powstanie wiele nowych miejsc pracy
Kolejna inwestycja firmy 7R w województwie śląskim. Spółka rozpoczyna realizację projektu przy węźle autostradowym A1 i A4 Gliwice-Sośnica. 7R Gliwice Park I zaoferuje przyszłym najemcom łącznie ok. 40 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej.
Kolejna polska firma inwestuje w woj. opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma inwestuje w woj. opolskim
Kolejna firma inwestuje w województwie opolskim. Polska firma Skyfood zainwestuje w Brzegu, w hali przemysłowej od WSSE „"INVEST-PARK". Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna oficjalnie podpisała w grudniu 2025 roku umowę najmu na moduł C hali przemysłowej w Brzegu z firmą Skyfood, która już wkrótce rozpocznie tam swoją działalność, obok prężnie już działającej w module A firmy Tech Wire IT.
Kolejne dwie firmy zainwestują w woj. śląskim, przy wsparciu KSSEartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne dwie firmy zainwestują w woj. śląskim, przy wsparciu KSSE
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE S.A.) nie zwalnia tempa i wydaje kolejne nowe decyzje o wsparciu dla firm, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem otrzymały je spółki GRIMAR i LICO.
[Leszno] Galeria "Goplana"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Leszno] Galeria "Goplana"
Leszno, Śródmieście
[Białystok] Kampus Uniwersyteckiinwestycja
Pokaż inwestycję
[Białystok] Kampus Uniwersytecki
Białystok
[Twardogóra] Budynek wielorodzinny z częścią usługową, ul. Krótkainwestycja
Pokaż inwestycję
[Twardogóra] Budynek wielorodzinny z częścią usługową, ul. Krótka
Twardogóra
[Poznań] Budynek biurowo - usługowy "Woźna 14"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Poznań] Budynek biurowo - usługowy "Woźna 14"
Poznań, Stare Miasto
[Legnica] Budynek mieszkalno-usługowy "M-Point"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Legnica] Budynek mieszkalno-usługowy "M-Point"
Legnica, Przedmieście Głogowskie, Wrocławska
"Sławińska 1"inwestycja
Pokaż inwestycję
"Sławińska 1"
Warszawa, Wola, Sławińska 1
Krupnicza 38inwestycja
Pokaż inwestycję
Krupnicza 38
Kraków, Śródmieście, Krupnicza 38
Inwestor z Wiednia kupił duży biurowiec we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Inwestor z Wiednia kupił duży biurowiec we Wrocławiu
Austriacki United Benefits Holding (UBH) debiutuje na rynku nieruchomości w Polsce. Swoją ekspansję w naszym kraju rozpoczyna od Wrocławia. Inwestor kupił biurowiec Silver Forum. Firma z siedzibą w Wiedniu przygotowuje remont wrocławskiej nieruchomości i zapowiada, że to dopiero początek inwestycji UBH w Polsce.
Znana polska sieć kawiarni nowym najemcą wrocławskiej Renomyartykuł
Pokaż artykuł
Znana polska sieć kawiarni nowym najemcą wrocławskiej Renomy
W Renomie, najbardziej rozpoznawalnym budynku Wrocławia, rozbudowa nie zwalnia tempa. To nie jedyne zmiany. Globalworth, jej właściciel i zarządca, konsekwentnie powiększa listę marek. W marcu do grona najemców dołączyła znana polska sieć kawiarni – Etno Cafe.
TBS Wrocław zrealizuje kolejną nową inwestycję mieszkaniową [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
TBS Wrocław zrealizuje kolejną nową inwestycję mieszkaniową [WIZUALIZACJE]
TBS Wrocław zrealizuje kolejną nową inwestycję mieszkaniową w stolicy Dolnego Śląska. Spółka jest coraz bliżej budowy blisko 150 mieszkań na tani wynajem na Nowych Żernikach. Pozwolenie na budowę jest już prawomocne. To kolejna z sześciu zaplanowanych inwestycji wrocławskiej spółki oferującej mieszkania w modelu budownictwa społecznego.
Ruszyła budowa morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Ruszyła budowa morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 [FILM]
Dwie lądowe stacje elektroenergetyczne, trasy kablowe łączące wybrzeże z infrastrukturą energetyczną, baza serwisowa w Łebie – rozpoczęła się budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. Po podjęciu w maju br. finalnych decyzji inwestycyjnych i zamknięciu rekordowego w historii polskiej energetyki finansowania projektowego, jeden z największych projektów energetycznych współczesnej Polski wszedł w fazę realizacji.
Droga S3 w pełni ekspresowa. Otwarto ostatni, brakujący odcinek [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Droga S3 w pełni ekspresowa. Otwarto ostatni, brakujący odcinek [FILM+ZDJĘCIA]
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) otworzyła odcinek S3 od węzła Świnoujście Łunowo do węzła Międzyzdroje w pełnym przekroju dwujezdniowej drogi ekspresowej. Był to ostatni, brakujący fragment S3 Świnoujście - Troszyn, jak i całej drogi ekspresowej S3 w Polsce. Od dzisiaj kierowcy mogą już przejechać tą trasą od wybrzeża Bałtyku w Świnoujściu, aż pod granicę z Czechami w Lubawce.
REKLAMA